دیگر گزینه ها خانه انجمن ثبت نام ورود راهنما گروه های شخصیتی MBTI افراد معروف

مشاغل مناسب intp

مشاغل مناسب intp

مشاغل گروه کامپیوتر و تکنولوژی :
این مشاغل به INTPها فرصت می دهد تا دست به کاری بزنند که به بهترین وجه انجام می دهند. یعنی تحلیل مسائل و فراهم آوردن راه حلهای مبتکرانه. اغلب INTPها از کار کردن در زمینه های فنی لذت می برند. این تیپ شخصیتی دوست دارد با مسائل پیچیده روبرو شود و راههایی برای برطرف ساختن و حذف نقاط ضعف ارائه دهد.

مهندس کامپیوتر
طراح و تحلیلگر نرم افزار
برنامه نویس
متخصص و مدیر بانک اطلاعاتی
متخصص امنیت اطلاعات
متخصص و مدیر شبکه
طراح وب
مشاور مدیریت
برنامه ریز استراتژیک
برنامه ریز مالی
انیماتور

مشاغل گروه پزشکی و فنی :
رو به رشد بودن تخصصهای پزشکی و تکنولوژی های علمی برای INTPها جالب است. این مشاغل و فرصت مناسبی فراهم می آورند که آنها با مفاهیم پیچیده روبرو گردند، پیوسته مطالب جدیدی بیاموزند و مجددا به سؤال "چه می شود اگر؟" پاسخ دهند. این حرفه ها بخصوص اگر با بررسی و پژوهش همراه باشند، به INTPها فرصت می دهند که مستقل کارکنند.

متخصص اعصاب
جراح پلاستیک
متخصص ژنتیک
داروساز
فیزیکدان
میکروبیولوژیست
مهندس پزشکی
شیمیدان
فیزیکدان

مشاغل گروه تجارتی و حرفه ای :
مشاغل این گروه فرصت تحلیل و حل مسائل پیچیده را به INTPها می دهند. این مشاغل اغلب چالشی بوده و نیاز به اندیشه فراوان و روشهای مبتکرانه برای برخورد با مسائل و چالشها دارند و خلاقیت در آنها نقش مهمی دارد.

وکیل
حقوقدان
اقتصاددان
روانشناس
تحلیلگر مالی
آرشیتکت
پژوهشگر

مشاغل گروه علمی و آکادمیک :
دنیای دانشگاهی اغلب مورد توجه INTPهاست. این تیپ شخصیتی از کرسی استادی دانشگاه و خصوصا از درس دادن به دانشجویان ممتاز لذت می برد. این اشخاص زمانی بهتر کار می کنند که تحت تأثیر قوانین و مقررات اضافی نباشند. آنان از بروکراسی اداری فراری هستند و این چیزی است که بسیاری از دانشگاهها نمی توانند از آن اجتناب کنند.

استاد دانشگاه
دانشمند
باستان شناس
ریاضیدان
مورخ
فیلسوف
ستاره شناس
مترجم

مشاغل گروه خلاق :
یکی از دلایل جذابیت این مشاغل برای INTPها این است که آنها می توانند چیزهای نو و بکر خلق کنند. INTPها از جریان خلاق کار لذت می برند و دوست دارند با اشخاص مختلف با زمینه های متفاوت کارکنند. INTPها معمولا کار کردن به تنهایی را دوست دارند و در نهایت ترجیح می دهند با گروههای کوچک که دارای ذوق و استعداد خوب باشند، کار کنند.

عکاس
نویسنده
نقاش
رقصنده
موسیقیدان
مخترع
گرافیست
روزنامه نگار
کارگردان
تدوین گر
طراح صحنه

 مشاهده ی تمام خصوصیات گروه شخصیتی intp انجمن گفتگو intp افراد مشهور و معروف گروه شخصیتی intp

برای استفاده از خدمات سایت وارد شوید و یا ثبت نام کنید .
ثبت نام ورود

ورود - خروجintp
184