دیگر گزینه ها خانه انجمن ثبت نام ورود راهنما گروه های شخصیتی MBTI افراد معروف

مشاغل مناسب infp

مشاغل مناسب infp

مشاغل گروه خلاق و هنری :
INFPها از آن جهت به هنر علاقه مندند که می توانند خود و نقطه نظرهایشان را به شکلی خلاق و شخصی ابراز دارند. آزادی شخصی و انعطاف پذیری یک هنرمند سبکی برای زندگی است که اغلب INFPها به آن توجه دارند. INFPها در تمام زمینه های هنری می خواهند ندای درون خود را به سمع و نظر دیگران برسانند. بسیاری از INFPها خودشان را هنرمند می دانند، حتی اگر از طریق کار هنری امرار معاش نکنند. بعضی از INFPها معتقدند هنرمند بودن کاری نیست که آنها انتخاب کرده باشند، بلکه کیفیتی است که در آنها هست و باید آن را تحمل کنند.

نقاش
نویسنده
شاعر
رمان نویس
ناشر
سردبیر و روزنامه نگار
ویراستار
آرشیتکت
بازیگر
موسیقیدان
آهنگساز
گرافیست
طراح صحنه
طراح داخلی

مشاغل گروه آموزش و مشاوره :
تدریس و مشاوره زمینه های شغلی هستند که تیپ شخصیتی INFP با آن به رشد و اعتلای دیگران کمک می کند. INFPها با تمام وجود به رشد و اعتلای دیگران علاقه مندند. آنها محیط دانشگاه را به محیط مدرسه و دبیرستان ترجیح می دهند زیرا در کالج انگیزه های دانشجویان بیشتر است. آنها از فرایند یادگیری لذت می برند و به عنوان یک پژوهشگر، یک آموزش دهنده یا یک کتابدار به دنبال معانی عمیق تر می گردند. INFPها به عنوان مشاور، روانشناس و مددکار اجتماعی بسیار موفق عمل می کنند و می خواهند به دیگران کمک کنند تا به فراست و دانش بیشتری دسترسی پیدا کنند.

استاد دانشگاه
پژوهشگر
روانشناس بالینی
مشاور
مشاور تحصیلی
مشاور شغلی
مدد کار اجتماعی
مشاور ترک اعتیاد
کتابخانه دار
معلم
مترجم

مشاغل گروه مذهبی :
بسیاری از INFJها فعالیتهای دینی و مذهبی را دوست دارند. آنان از اینکه به دیگران کمک کنند تا جنبه های معنوی خود را افزایش دهند، لذت می برند. آنها سوای برقراری رابطه انفرادی با دیگران، از وعظ و سخنرانی برای مردم لذت می برند.

روحانی
کشیش
مبلغ دینی
مدرس دینی

مشاغل گروه مراقبتهای بهداشتی :
یکی از دلایل مهم علاقه INFPها به این مشاغل این است که می توانند از نزدیک با اشخاص ارتباط برقرار سازند. INFPها عموما به استقلال و خود مختاری علاقه مندند و این مشاغل آنان را در این راستا کمک می کند.

متخصص تغذیه
فیزیوتراپ
مدد کار اجتماعی
متخصص گفتاردرمانی
ماساژ درمانگر
متخصص ژنتیک

مشاغل گروه توسعه سازمانی :
با آنکه INFPها معمولا از کار تجارت و بازرگانی خوشنود نمی شوند، در برخی از حرفه ها به رضایت خاطر شغلی و موفقیت می رسند. بعضی از INFPها اگر در شرکت هایی کار کنند که حاصل کارشان کمک به دیگران باشد، از آن استقبال می کنند. آنان اغلب در واحدهای بهسازی نیروی انسانی شکوفا می شوند. این اشخاص دوست دارند با افرادی حمایتگر کار کرده و کارشان از ناحیه دیگران تأیید شود.

مدیر منابع انسانی
مشاور توسعه و بهسازی سازمانی
مشاور نیروی انسانی

مشاغل گروه تکنولوژی :
درحال حاضر نیاز روزافزون به کسانی وجود دارد که تکنولوژی را درک کنند و در ضمن از مهارتهای ارتباطی مطلوب برخوردار باشند.

مدیر روابط مشتریان
مشاور تکنولوژی
مدیر پروژه
تهیه کننده نرم افزارهای آموزشی

 مشاهده ی تمام خصوصیات گروه شخصیتی infp انجمن گفتگو infp افراد مشهور و معروف گروه شخصیتی infp

برای استفاده از خدمات سایت وارد شوید و یا ثبت نام کنید .
ثبت نام ورود

ورود - خروجinfp
176