دیگر گزینه ها خانه انجمن ثبت نام ورود راهنما گروه های شخصیتی MBTI افراد معروف

مشاغل مناسب enfp

مشاغل مناسب enfp

مشاغل گروه خلاق :
مشاغل خلاق فرصتی دائمی برای ایجاد روشهای جدید فراهم می آورد. ENFPها از کارهای خلاقانه لذت می برند، به خصوص اگر شرایط همکاری با دیگران وجود داشته باشد و شخص بتواند از دیگران الهام بگیرد. هر چه شرایط و محیط کار از انعطاف بیشتر برخوردار باشد، ENFPها از آن بیشتر خوششان می آید. این تیپ شخصیتی تنها و مستقل هم خوب کار می کند، اما به تبادل نظر دائمی با دیگران نیازمند است.

روزنامه نگار و خبرنگار
سردبیر
گزارشگر
کارگردان
تهیه کننده
فیلمساز مستند
بازیگر
آهنگساز
نقاش
طراح داخلی
طراح مد و لباس
گرافیست
ناشر

مشاغل گروه بازاریابی و برنامه ریزی :
ENFPها در تفکر طولانی مدت عالی هستند و به سادگی می توانند اثرات برنامه ها، خدمات و محصولات مختلف را روی دیگران ارزیابی کنند. آنها نیازها و خواسته های دیگران را درک می کنند و آن را در برنامه ریزی خود لحاظ می نمایند. اغلب راه حلهای خلاق برای مسائل موجود پیدا می کنند و از این کار لذت می برند. بسیاری از ENEPها از نوشتن و تهیه برگه های تبلیغاتی لذت می برند. تغییرات سریع و پشت سر هم در دنیای آگهی های تجارتی و تبلیغات، آنان را به وجد می آورد. این تیپ شخصیتی می تواند به عنوان مدیر روابط عمومی و سخنران و سخنگو بسیار عالی ظاهر شود.

کارشناس و مدیر روابط عمومی
کارشناس و مدیر بازاریابی
مدیر تبلیغات
برنامه ریز استراتژیک

مشاغل گروه مشاوره و آموزش :
ENFPها کارهایی می کنند که روی دیگران تأثیر مطلوب بر جای بگذارند. این اشخاص می توانند بسیار مهربان و پرمحبت و روان شناسانی حمایتگر و مشاوران شغلی خلاق باشند. آنان از انرژی فراوانی برخوردارند و به مشتریان و مراجعان خود این انگیزه را می دهند که در زندگی خود تغییرات مثبت ایجاد کنند. از کمک کردن به دیگران لذت برده، به امور معنوی علاقه مندند و اغلب در فعالیتهای معنوی کار پیدا می کنند. همچنین می توانند در سازمانها تغییرات چشمگیر به وجود آورند.

معلم دبستان
معلم زبان
معلم هنر
روانشناس
مشاور
مشاور شغلی
مشاور تحصیلی
مددکار اجتماعی

مشاغل گروه مراقبتهای بهداشتی و خدمات اجتماعی :
زمینه مراقبتهای بهداشتی و خدمات اجتماعی مورد توجه ENFPهاست، زیرا آنان می توانند مستقل باشند و انعطاف لازم را نیز دارند. ENFPها زمانی بیشتر از این مشاغل لذت می برند که بتوانند بیرون از ساختار سنتی بی انعطاف، به عنوان مشاورانی که به مراجعین و مشتریان گوناگون سرویس می دهند، کار کنند.

متخصص تغذیه
متخصص گفتار درمانی
فیزیوتراپ
متخصص ستون فقرات
ماساژ درمانگر

مشاغل گروه کارفرمایی و تجارت :
ENFPها کارفرماهای مادرزاد هستند. آنها از اینکه برای خودشان کار کنند لذت می برند، زیرا این کار به آنان آزادی و انعطاف می دهد، و فرصتی پیدا می کنند که روی پروژه های مورد علاقه خود کار کنند. آنان ایده های بسیار متفاوت و مختلف دارند که مایلند به آنها جامه عمل بپوشانند. بسیاری از ENFPها از کار مشاوره لذت می برند و به رفع اختلافات و یا بالا بردن اثر بخشی کار در سازمانها علاقه مند هستند. دنیای کاری متعارف و مرسوم، مورد علاقه ENFPها نیست، زیرا آنها از مقررات و قوانین زیاد و دست و پاگیر گریزان هستند. این تیپ شخصیتی در محدوده سازمانهای سنتی، در قالب مدرس و آموزش دهنده عمل می کند.

مخترع
کارشناس و مدیر منابع انسانی
مدیر رستوران
مدیر هتل
مشاور مدیریت

مشاغل گروه تکنولوژی :
با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی، نیاز به کسانی که تکنولوژی را می شناسند و در ضمن از مهارتهای ارتباطی مناسب برخوردارند، افزایش می یابد. بسیاری از ENFPها از اینکه رابط و واسطه میان کارکنان در بخش تکنولوژی و مصرف کننده نهایی باشند، لذت می برند.

مدیر پروژه
مشاور تکنولوژی
مدیر روابط مشتریان

 مشاهده ی تمام خصوصیات گروه شخصیتی enfp انجمن گفتگو enfp افراد مشهور و معروف گروه شخصیتی enfp

برای استفاده از خدمات سایت وارد شوید و یا ثبت نام کنید .
ثبت نام ورود

ورود - خروجenfp
174