دیگر گزینه ها خانه انجمن ثبت نام ورود راهنما گروه های شخصیتی MBTI افراد معروف

مشاغل مناسب entj

مشاغل مناسب entj

مشاغل گروه تجارت و بازرگانی :
ENTJها از دنیای تجارت و بازرگانی استقبال می کنند و از آن لذت می برند. دوست دارند در موقعیت اختیار و اقتدار، کنترل و رهبری باشند، به عنوان نمونه مدیران واحدهای تجاری. می توانند از اندیشه های بلند مدت خود برای تدوین برنامه و تهیه نقشه برای رسیدن به هدفهای خود استفاده نمایند. ENTJها از سبک مدیریت مستقیم و صریح استقبال می کنند، می توانند تصمیمات شدید و با این حال منصفانه بگیرند. دوست دارند با اشخاص مستقل و نتیجه گرا کار کنند، کسانی که نیاز چندانی به سرپرستی مستقیم نداشته باشند. ENTJها اغلب به رده های بالای مدیریت شرکت و مؤسسه ای که در آن کار می کنند می رسند. آنان برای رسیدن به این مهم، از توانایی خود برای تأثیر گذاری بر اشخاص و شبکه سازی استفاده می کنند.

مدیر ارشد
مدیر داخلی
مدیر فروش
مدیر بازاریابی
مشاور مدیریت
مدیر پروژه
مدیر برنامه
مدیر تبلیغات
مدیر دانشگاه و دانشکده
مدیر رستوران
مدیر هتل
مدیر خرده فروشی
کارگردان تئاتر

مشاغل گروه مالی :
ENTJها اغلب در حوزه های مالی موفق اند. از کسب درآمد لذت می برند و کار کردن با پول دیگران را دوست دارند. آنان از رقابت لذت برده و می توانند به راحتی و به سرعت تغییر کنند. ENTJها می توانند به راحتی روند بازار را پیش بینی کرده و از فرصتهای مناسبی که به دست می آبد حداکثر بهره برداری را بکنند.

مدیر مالی
اقتصاددان
واسطه اوراق بهادار، بورس و سهام
تحلیلگر اقتصادی
سرمایه گذار

مشاغل گروه مشاوره و آموزش :
ENTJها از تنوع واستقلال موجود در مشاغل مشاوره لذت می برند. این زمینه در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است و این به ENTJها فرصت مناسبی داده تا روحیه کارفرمایی خود را سیراب نمایند، با انواع مردم در انواع مشاغل کار کنند و به تناسب کاری که می کنند حقوق و دستمزد بگیرند. ENTJها اغلب در رشته های مشاور بازرگانی و مشاور مدیریت عالی ظاهر می شوند و می توانند آموزش دهندگانی عالی و بی کم و کاست باشند. معمولا محیطی چالش برانگیز با طرحهای خلاق و جلسات پویا فراهم می کنند. آنان تقریبا همیشه علاقه مند به پروژه های جدید هستند و از آموزش به اشخاص مشتاق و بلند پرواز لذت می برند تا بر میزان صلاحیت و شایستگی آنها بیفزایند.

مشاور تجاری
مشاور مدیریت
مشاور تحصیلی
مشاور شغلی
مشاور امور سیاسی
معاون حقوقی
استاد دانشگاه

مشاغل گروه حرفه ای :
این مشاغل، شأن اجتماعی و سطح نفوذی را که ENTJها برای رسیدن به آن تلاش می کنند، فراهم می آورد. ENTJها اغلب در زمینه های حقوقی موفق هستند. چالشهای روان شناسی و روانپزشکی خوشایند بسیاری از ENTJهاست. آنها از اینکه دانش خود را در دنیای پیرامون خود به کار ببرند لذت می برند.

وکیل
قاضی
روانشناس
روانپزشک
مهندس شیمی
مهندس پزشکی
کارشناس امور سیاسی
مهندس محیط زیست
پاتولوژیست
خلبان

مشاغل گروه تکنولوژی :
بسیاری از ENTJها به حرفه های مرتبط با کامپیوتر علاقه مندند. افزایش استفاده از اینترنت بر ابعاد این مشاغل افزوده است. ENTJها ذهن به شدت منطقی دارند و می توانند به راحتی تصاویر جامع و کلی را درک کرده و اطلاعات پیچیده را درک و پردازش کنند.

مدیر پروژه
کارشناس و مدیر شبکه
کارشناس و مدیر بانکهای اطلاعاتی
تحلیلگر سیستمها

 مشاهده ی تمام خصوصیات گروه شخصیتی entj انجمن گفتگو entj افراد مشهور و معروف گروه شخصیتی entj

برای استفاده از خدمات سایت وارد شوید و یا ثبت نام کنید .
ثبت نام ورود

ورود - خروجentj
173