دیگر گزینه ها خانه انجمن ثبت نام ورود راهنما گروه های شخصیتی MBTI افراد معروف

مشاغل مناسب esfj

مشاغل مناسب esfj

مشاغل گروه مراقبتهای بهداشتی و پزشکی :
جذابیت مشاغل مراقبتهای درمانی و بهداشتی برای ESFJها این است که آنها می توانند مستقیما با دیگران در تماس باشند. ESFJها، خواه در نقش پزشک و پرستار باشند یا کارهای مشابه دیگر را انجام دهند، از اینکه از مهارتهای خود برای کمک به دیگران استفاده کنند لذت می برند. آنان دوست دارند که زندگی مردم را راحت تر کنند و از شدت تألمات آنها بکاهند. این مشاغل به ESFJها کمک می کند تا روابط قدرتمندی با بیماران و همکاران خود ایجاد کنند.

پزشک
دندانپزشک
پرستار
دستیار پزشک
منشی پزشک
بینایی سنج
متخصص تغذیه
متخصص گفتاردرمانی
متخصص ستون فقرات
فیزیوتراپ
ماساژ درمانگر
دامپزشک
مددکار اجتماعی
رادیولوژیست

مشاغل گروه تحصیلات و آموزش :
ESFJها با دخالت شخصی اقدام به آموزش می کنند. دانش آموزان جوان تر و آنهایی که نیازهای ویژه دارند بیشتر مورد توجه ESFJها قرارمی گیرند. این تیپ شخصیتی از اینکه مهارتهای اولیه را به اشخاص آموزش دهد لذت می برد. کارکردن مستقیم با کودکان خردسال با استقبال ESFJها روبرو می شود.

معلم دبستان
معلم کودکان خاص
پرستار کودک
مربی مهد کودک
مدیر مدرسه
مدیر ورزشی

مشاغل گروه خدمات اجتماعی و مشاوره :
ESFJها از جمله حامیان قدرتمند جامعه ای هستند که در آن زندگی می کنند. آنها اغلب داوطلب می شوند تا در ایجاد و حفظ سازمانهای شهری و مردم نهاد تلاش کنند. کمک به اشخاص و خانواده های آنها برای غلبه به مشکلات برای بسیاری از ESFJها لذت بخش است. آنان توان خوبی در صحبت کردن و متقاعد کردن دیگران داشته و سنگ صبور خوبی هستند. مشاوره کردن، آموزشهای دینی و روحانی بودن ESFJها را جلب می کند زیرا آنها در هر شرایطی مایل به کمک به دیگران هستند.

مدرس علوم دینی
روحانی
مشاور
مددکار اجتماعی
مشاور ترک اعتیاد

مشاغل گروه کسب و کار و تجارت :
دنیای تجارت به ESFJها فرصتی می دهد تا با اشخاص گوناگون ملاقات کنند و به آنها کمک نمایند که به خواسته ها و اهدافشان برسند. آنان از سرعت کار و تحول در بسیاری از این مشاغل لذت می برند و تماس داشتن با مشتریان و مراجعان را دوست دارند. فروش زمینه دیگری است که ESFJها در آن به موفقیتهای شایان توجه می رسند. این تیپ شخصیتی اغلب فروش کالاهای ملموس را ترجیح می دهد. خرده فروشی یکی از کارهای مورد علاقه ESFJهاست.

مدیر روابط عمومی
مدیر فروش
خرده فروش
مشاور مدیریت
مسؤول پذیرش
مدیر هتل
نماینده بیمه

مشاغل گروه فروش و خدمات :
ESFJها به این سبب که دوست دارند با مردم در تماس باشند و به آنها خدماتی را ارائه کنند که زندگی شان از استرس کمتری برخوردار باشد، به کارهای خدماتی علاقه نشان می دهند. کار خدمات مشتریان به آنان فرصت می دهد که به این خواسته خود برسند. ESFJها در مواقع سختی و دشواری مردمانی قابل اعتماد هستند.

مهماندار هواپیما
کارمند آژانس مسافرتی
راهنمای تورهای گردشگری
آرایشگر
بازاریاب
مترجم

مشاغل گروه کارمندی :
اغلب ESFJها سوای مهارتهای میان فردی که در بسیاری از دفاتر مورد نیاز است، از استادی و مهارتهای شخصی فراوان برخوردارند. وقتی ESFJها مهارتی را می آموزند، آن را هرگز فراموش نمی کنند. این تیپ شخصیتی می تواند کارهای روزمره را با دقت فراوان انجام دهد.

منشی
مسؤول دفتر
مسؤول پذیرش
اپراتور اداری
کتابدار

 مشاهده ی تمام خصوصیات گروه شخصیتی esfj انجمن گفتگو esfj افراد مشهور و معروف گروه شخصیتی esfj

برای استفاده از خدمات سایت وارد شوید و یا ثبت نام کنید .
ثبت نام ورود

ورود - خروجesfj
171